صادرکنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می‌شوند

استراتژی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه بازاریابی دیجیتال تقویت می‌شود
می 9, 2020
شانس ابتلا به کرونا در بیماران آسمی کمتر است
می 11, 2020

صادرکنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می‌شوند

صادرکنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می‌شوند

با برگزاری یک رویداد فناورانه که با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد، صادرکنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می‌شوند. «وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات»، ۲۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

در بازار فناوری اطلاعات، خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‌افزارها و غیره در اختیار کاربران شبکه قرار می‌گیرد. خدماتی که به دلیل توسعه فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی مشتریان زیادی دارد و هر روز بر تعداد و نوع این خدمات افزوده می‌شود.

وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات با توجه به اهمیت این حوزه فناوری در محورهای مختلفی مانند «بررسی راه‌کارهای صادرات در حوزه خدمات فناوری اطلاعات»، «فروش محصول بر بستر مارکت پلیس‌ها»، «چالش‌های انتقال درآمدهای ارزی»، «استانداردهای مورد نیاز برای ورود به بازارهای بین‌المللی» و «شناسایی فرصت‌های موجود برای ایران در بازار صادرات خدمات فناوری اطلاعات» برگزار می‌شود.

این وبینار با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی eseminar.tv مراجعه کنند.